Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)
Upíří čočky

Upíří čočky

TOP-crazy.cz 15. 09. 2023 Blog

S blížícím se Halloween je čas začít plánovat naše kostýmy! Ale co když nechcete jít klasickou cestou děsivých masek, ale rádi byste přidali jiskru do svých temných očí? Řešení je zde a je stejně strašidelné, jak se dá očekávat na Halloween - upíří čočky!

Není to žádný trik, upíří čočky jsou rychlý a snadný způsob, jak dodat vašemu kostýmu šokující a nezapomenutelný efekt. A ne, nejsou jen pro upíry. Díky široké škále barev a vzorů jsou skvělým doplňkem pro jakýkoli Halloweenový kostým. Ať už jste zombie, duch nebo sexy čarodějnice, upíří čočky vám dodají ten správný děsivý výraz.

Teď si možná říkáte, že byste si raději koupili nějaké ty plastové pavouky nebo umělé krvavé kapky, než se pokusit vložit si do oka něco, co vypadá jako rekvizita z hororu. Ale nebojte se! Upíří čočky jsou stejně bezpečné jako běžné kontaktní čočky.  Stačí dodržovat základní pravidla pro jejich nošení a péči.

Někteří z vás možná argumentují, že na to, aby byli strašidelní, nepotřebují žádné pomůcky. Možná máte přirozeně temné kruhy pod očima, které vám dávají vzhled upíra po probdělé noci. Ale proč se spokojit s tím, když můžete mít rudé, černé nebo třeba žluté oči, které budou mít skutečně strašidelný efekt?

A pro ty z vás, co si myslí, že upíří čočky musí stát majlant, máme dobrou zprávu. Cena je na tomto světě jediná věc, která vás nevyděsí. Tudíž, pokud hledáte perfektní doplněk k vašemu Halloweenovému kostýmu, nemusíte hledat dál.

Takže se nechte inspirovat a přidejte do svého Halloweenového kostýmu trochu té upíří magie. Ať už jdete na strašidelnou párty nebo jen chcete vyděsit sousedy, upíří čočky jsou jasnou volbou. Nezapomeňte nám poslat fotky vašich výsledků. Rádi uvidíme, jak se z vás staly ty nejstrašidelnější příšery v okolí!

Pamatujte, Halloween je jediný den v roce, kdy můžete být opravdu děsiví.