Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)
Jak vybrat barvu barevných kontaktních čoček pro přirozený vzhled

Jak vybrat barvu barevných kontaktních čoček pro přirozený vzhled

TOP-crazy.cz 16. 01. 2024 Blog

Výběr správné barvy barevných kontaktních čoček je klíčový pro dosažení přirozeného vzhledu, který zároveň splní vaše estetické představy. Barevné kontaktní čočky nabízejí jedinečnou možnost změnit barvu vašich očí podle nálady nebo speciální příležitosti. Ať už hledáte jemné zvýraznění vaší přirozené barvy nebo radikální proměnu, správný výběr barvy čoček je zásadní. V tomto článku se dozvíte, jak vybrat barvu barevných čoček, aby výsledek působil co nejpřirozeněji.

 Porozumění vaší přirozené barvě očí

Před výběrem barevných čoček je důležité porozumět barvě vašich přirozených očí. Světle oči mají tendenci lépe se sladit s jemnými tóny, zatímco tmavé oči vyžadují krycí kontaktní čočky s intenzivnějšími pigmenty. Zvolte barvu, která bude harmonizovat s vaší pletí a barvou vlasů, aby výsledek vypadal co nejpřirozeněji.

 Krycí schopnost čoček

Pro výraznou změnu barvy očí u tmavších očí je nutné zvolit krycí kontaktní čočky s vysokou pigmentací. Tyto čočky jsou navrženy tak, aby překryly původní barvu duhovky. Naopak pro jemné zvýraznění barvy světlých očí postačí tónovací čočky, které přirozenou barvu jen lehce upraví.

 Výběr barvy pro přirozený vzhled

Pokud toužíte po přirozeném vzhledu, vyhněte se extrémním barvám a zvolte odstíny blízké vaší původní barvě očí. Zelené a modré čočky jsou oblíbenou volbou pro světlé oči, zatímco hnědé nebo medové odstíny krásně zvýrazní tmavé oči. 

 Experimentujte s různými odstíny

Nebojte se experimentovat s různými odstíny a barvami. Využijte možnosti konzultace u nás na prodejně, nebo řeba vyzkoušejte naše virtuální zrcadlo.

 Závěr

Správný výběr barvy kontaktních čoček může výrazně zlepšit váš celkový vzhled a dodat vám sebevědomí. Nezapomeňte, že kromě estetiky je důležité také zvážit pohodlí a bezpečnost nošení barevných čoček. Vždy se řiďte doporučeními odborníků a dodržujte správnou péči o čočky. 

Pro více informací a rad, jak vybrat a správně nosit barevné kontaktní čočky, navštivte náš web www.top-crazy.cz a získejte ten nejlepší výsledek pro vaše oči.