Výběr produktu dle barvy

Bílá           

Kde nás najdete?

Horynova 2389/1

Praha 4 - Opatov

Otevřeno po předchozí domluvě

email: info@top-crazy.cz

Tel.: +420 604 728 639

Tel.: +420 603 968 981

Kontaktujte nás

Vyzkoušejte

Virtuální zrcadlo

Vyzkoušet
Máte pochyby o kvalitě?

Nemusíte

ISO 13485, CE 1023, KFDA, GOST, Venture Business, INNOBIZ.

Prohlédnout certifikáty


Platební metody

 

PLATBA NA DOBÍRKU zboží uhradíte při převzetí zboží od České pošty.
OSOBNÍ ODBĚR Horynova 1, Praha 4 - Opatov, více viz. kontakty Otevřeno po předchozí domluvě. Na místě je možná platba pouze hotově. Zboží je rezervováno 7 dnů ode dne objednání nebo dle domluvy.

PROFORMA FAKTURA - PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

platbu uskutečníte na základě proformy, kterou obdržíte ihned po dokončení nákupu, na náš účet číslo 112328/5500. Zásilka bude odeslána ihned po připsání peněžních prostředků na náš účet. Používáme eKonto, a proto přijatou platbu vidíme v nejkratší možné době. Zboží je rezervováno 7 dnů ode dne objednání nebo dle domluvy.
PLATEBNÍ SYSTÉM PaySec

po dokončení objednávky budete přeměrováni na zabezpečené stránky PaySec, kde zadáte Vaše přihlašovací údaje a potvrdíte platbu. K připsání platby na náš účet dojde prakticky okamžitě, a proto dojde ihned k expedici vybraného zboží. Více informací naleznete na stránkách www.paysec.cz. Novinka: Přes platební bránu PaySec můžete nyní platit i pokud vlastníte účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny.

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

   

po dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečené stránky zpracovatelské banky, kde vyplníte údaje o Vaší platební kartě, my obdržíme pouze informaci o uskutečněné platbě. Přijímáme následující platební karty - VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro.

PayPal

oblíbený způsob platby - budete přesměrováni na stránky společnosti PayPal k realizaci platby.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
Nesouhlasím