Menu

Platební metody

 

 

 

 

PLATBA NA DOBÍRKU zboží uhradíte při převzetí zboží od České pošty.
OSOBNÍ ODBĚR Horynova 1, Praha 4 - Opatov, více viz. kontakty Otevřeno po předchozí domluvě. Na místě je možná platba pouze hotově. Zboží je rezervováno 14 dnů ode dne objednání nebo dle domluvy.

PROFORMA FAKTURA - PLATBA PŘEDEM NA ÚČET

platbu uskutečníte na základě proformy, kterou obdržíte ihned po dokončení nákupu, na náš účet číslo 112328/5500. Zásilka bude odeslána ihned po připsání peněžních prostředků na náš účet. Používáme eKonto, a proto přijatou platbu vidíme v nejkratší možné době. Zboží je rezervováno 14 dnů ode dne objednání nebo dle domluvy.
PLATEBNÍ SYSTÉM PaySec

po dokončení objednávky budete přeměrováni na zabezpečené stránky PaySec, kde zadáte Vaše přihlašovací údaje a potvrdíte platbu. K připsání platby na náš účet dojde prakticky okamžitě, a proto dojde ihned k expedici vybraného zboží. Více informací naleznete na stránkách www.paysec.cz. Novinka: Přes platební bránu PaySec můžete nyní platit i pokud vlastníte účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny.

PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

   

po dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečené stránky zpracovatelské banky, kde vyplníte údaje o Vaší platební kartě, my obdržíme pouze informaci o uskutečněné platbě. Přijímáme následující platební karty - VISA, VISA Electron, Master Card, Maestro.

PayPal

oblíbený způsob platby - budete přesměrováni na stránky společnosti PayPal k realizaci platby.

 

Další informace najdete v sekci Vše o nákupu

kontaktní formulář
chci zaslat dotaz