Zavolejte nám (Po-Pá 8-17)
Jolie Blue

Jolie Blue

TOP-crazy.cz 12. 04. 2024 Recenze

Barevné čočky Jolie Blue

Nedávno jsem se rozhodla změnit svůj vzhled s párem barevných čoček Jolie Blue a chtěla bych se o tom s vámi podělit. Pokud uvažujete o nové svěží barvě pro vaše oči, čtěte dál.

Především, barevný efekt těchto čoček je naprosto úžasný. Barva je jasná, přirozená, ikdyž možná až moc - kdo zná Vaši barvu očí, tak mu změna přijde možná až moc výrazná, přeci jen je to velká změna. Pro někoho cizího je barva sice jasnější, ale nikoho nenapadne, že je to efekt způsobený čočkami. Za přirozenost tedy dávám 1-.

Pohodlí je klíčové u jakýchkoli kontaktních čoček a Jolie Blue nezklamaly. Jsou neuvěřitelně měkké a na očích působí lehce. Dají se nosit celý den bez jakéhokoli podráždění nebo suchosti. To je pro mě extra důležité, protože mám citlivé oči a mám problémy s mnoha jinými značkami. Za pohodlí tedy 1.

Nasazení je jednoduché i pro někoho, kdo není profesionál v nošení kontaktních čoček. Samozřejmě úplní nováčci s tím mohou chvli bojovat, to je normální a není se toho třeba bát. Doporučuji používat kvalitní roztok, aby byly čočky stále vlhké a připravené k použití, což opravdu pomáhá v hladké a snadné aplikaci. Prostě nejdou nasadit - kápnu do nich roztok, zvlhčím je a nasazení jde hned lépe.

Nedokážu si představit nosit čočky půl roku, jak je u nich uvedeno - přeci jen jsou docela tenké. Ale asi tomu výrobce věří, když to uvádí. Jelikož střídám různé barvy, tak jsem nezjistila, jestli půl roku opravdu vydrží. Věřím, že bude záležet i na roztoku, ve kterém se čočky uchovávají - to si ale musí každý vyzkoušet.

Kamarádku zaujaly, ale bohužel nejsou k dispozici v dioptrickém provedení. To je tedy minus.

Musím pochválit zákaznickou podporu, reakce byla rychlá a ochotná, takže i to přispělo k tomu, že jsem čočky nakonec zakoupila.

Co říci závěrem? Jedná se o kvalitní barevné čočky, které mohu s klidným svědomím doporučit.  Kombinují pohodlí, snadné použití a přirozenou barvu, která může doplnit jakýkoliv outfit nebo příležitost. 

TOP-crazy.cz: Děkujeme za zaslanou recenzi. Čočky Jolie Blue se oopravdu nevyrábí v dioptrickém provedení, ale vedle naší současné nabídky máme již na cestě od výrobce několik novinek, jak v dioptrickém, tak nedioptrickém provedení, takže si snad vybere každý.


Související produkty

Barevné čočky - nedioptrické - Jolie Blue (2 čočky)

Skladem, ve středu 29. 5. u vás
345 Kč