Výběr produktu dle barvy

Bílá           

Kde nás najdete?

Horynova 2389/1

Praha 4 - Opatov

Otevřeno po předchozí domluvě

email: info@top-crazy.cz

Tel.: +420 604 728 639

Tel.: +420 603 968 981

Kontaktujte nás

Vyzkoušejte

Virtuální zrcadlo

Vyzkoušet
Máte pochyby o kvalitě?

Nemusíte

ISO 13485, CE 1023, KFDA, GOST, Venture Business, INNOBIZ.

Prohlédnout certifikáty


Modré kontaktní čočky

Modré kontaktní čočky

05. 02. 2023, 18:24

Jedna z nejpopulárnějších barev u čoček je modrá. Modrá je dobrá, jak se zpívá v jedné písni. Ale není modrá jako modrá - i zde jsou rozdíly, které je dobré znát.

Začněme Crazy čočkami - zde je situace jednoduchá, crazy čočky překryjí barvu očí a každý docílí výsledku, kterou vidí na obrázku - zde např. čočky Blue Manson

Každý si Vašich modrých očí všimne, efekt je velmi výrazný. To může být i nevýhodou, záleží na účelu, za kterým si čočky kupujete. U crazy čoček jsou motivy až na výjimky velmi výrazné, a pokud chcete docílit přirozeně modrých očí, je nutné volit čočky z kategorie Barevných čoček.

Základní vlastností barevných čoček je, že jsou tónovací. To znamená, že nepřekryjí plně barvu Vašich očí a výsledný efekt bude mixem barvy čoček a barvy Vašich očí. U každého tedy bude výsledek jiný, cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího vzhledu. U světlejších očí bude výsledek obvykle výraznější.

Čočky obsahují jednu nebo více barev. Jednobarevné modré čočky jsou např. Itself Blue.

Některé čočky obsahují tmavší okraj, vnitřní část může být doplněna o další barvu, nebo jiný odstín modré - možností je spousta. U většiny barevných čoček máme u produktu reálné fotografie nasazených čoček jak na světlých, tak tmavých očí.

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
Nesouhlasím